Obecna sytuacja zmieniła nasze życie i biznes w każdym obszarze. Bary i restauracje oraz imprezy (festiwale, degustacje, szkolenia, czy zwykłe spotkania ze znajomymi) zostały odwołane/zabronione na skutek zakazów wprowadzonych przez rząd. SingleMalt.pl i Fort Whisky wychodzą z inicjatywą podtrzymania tradycji, jaką jest Światowy Dzień Whisky i dalej realizować edukacyjną misję jaka od początku działalności przyświeca SingleMalt.pl. Tegoroczna inicjatywa imprezy w formie online, przyczyni się do rozpowszechnienia idei Światowego Dnia Whisky, podniesienia poziomu wiedzy i kultury degustacji whisky.

SingleMalt.pl obchodzi Światowy Dzień Whisky od pierwszej edycji, czyli od 2012 roku. W tym roku planowane było wspólne wydarzenie z FORT WHISKY shop & bar na terenie zabytkowego FORT 8 w formie imprezy plenerowej. Jednak ze względu na sytuację epidemiczną, główna część wydarzenia odbędzie się przede wszystkim w formie online, ale z wykorzystaniem fizycznej lokalizacji FORT WHISKY.

Czas: 16 maja 2019 roku (sobota, od godz. 15:00 – do 22:00)
Miejsce: online, facebook SingleMalt.pl, facebook FortWhisky shop&bar, strona https://singlemalt.pl/wwd, sklep Fort Whisky.
Aktywności:
1) trzy różne degustacje online o godz. 16:00, 18:00 i o 20:00
2) konkursy z nagrodami
3) okazje cenowe na www.singlemalt.pl oraz w sklepie stacjonarnym FORT WHISKY shop & bar (od godz. 16 do 22:00).

Kontakt po stronie organizatora:
● Mariusz Aderek, mail: mariusz.aderek@singlemalt.plkontakt@fortwhisky.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail