Spirits, Wydarzenia
konkursy, wódka

Ze Stock Prestige do Abu Dhabi

Ze Stock Prestige do Abu Dhabi

Udostępnij:

Marka Stock Prestige Vodka wystartowała z konkursem konsumenckim na Facebooku. Nagrodę główną stanowi wyjazd na Grand Prix do Abu Dhabi dla dwóch osób. Konkurs jest elementem tegorocznej aktywacji marki pod hasłem „Stock Prestige Abu Dhabi”.

Aby wziąć w nim udział należy:
1. Kupić dowolną butelkę Stock Prestige i zachować paragon
2. Wejść na Messengera Stock Prestige m.me/Stock Prestige
3. Rozpocząć konwersację z chatbotem i odpowiedzieć na pytanie „Z którą ze znanych osób chciałbyś obejrzeć finałowy wyścig w Abu Dhabi i dlaczego?”
Nagrodzone zostaną najciekawsze odpowiedzi. Co tydzień do wygrania 150 butelek limitowanej edycji Stock Prestige, natomiast na zwycięzcę nagrody głównej czeka 2-osobowy wyjazd na finałowe Grand Prix w Abu Dhabi.
Jednak to nie jedyna szansa na wygranie atrakcyjnych nagród! Oprócz konkursu, marka Stock Prestige Vodka zaprosiła influencerów do uczestnictwa w „Wyścigu o prestiż”. Wzięli w nim udział: Aldona Marciniak – dziennikarka Przeglądu Sportowego i stacji Eleven Sports, Cezary Gutowski – dziennikarz motoryzacyjny również związany z Przeglądem Sportowym i pasjonat Formuły 1 oraz Anna Nowak – trendsetterka, blogerka lifestylowa i instagramerka.
Na Facebooku marki pojawił się już teaser zapowiadający serię filmów relacjonujących poczynania Teamu w Monako: https://www.facebook.com/StockPrestige/videos/542082106334630/.
Przez najbliższe 3 miesiące konsumenci będą mogli razem z uczestnikami doświadczać świata luksusu i przeżywać wyścigowe emocje. Pod koniec każdego odcinka pojawi się pytanie do widzów, a najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone butelkami Stock Prestige Vodka oraz koszulkami wyścigowymi. Konkurs w całości odbywa się na Messengerze marki.
Za strategię marki Stock Prestige Vodka oraz komunikację na Facebooku odpowiada agencja Fastline Advertising, natomiast za obsługę PR – agencja Publicis Consultants.

Powiązane artykuły

Degustacje
armaniak

W 2025 roku oceniliśmy 2508 alkoholi. Najlepsze otrzymają tradycyjnie medale w kilkunastu kategoriach. Zanim jednak […]

TV
brandy, nagrody, wódka

Partner Center to dystrybutor, ale też właściciel kilku lubianych marek własnych, takich jak kolekcja wódek […]

Degustacje
wódka

19 stycznia odbyło się pierwsze w 2026 roku spotkanie w cyklu Mocny Poniedziałek i prezentacja […]

Wydarzenia
gin, rynek, wódka

Polska firma United Beverages Group przejęła markę JJ od Halewood Artisanal Spirits. JJ, wcześniej znana […]

Alkohole dnia
okowita

Hepp to rodzinna destylarnia, założona w 1972 roku w Uberach w regionie Val de Moder […]

Degustacje
koniak

W 2025 roku oceniliśmy 2508 alkoholi. Najlepsze otrzymają tradycyjnie medale w kilkunastu kategoriach. Zanim jednak […]

TV
konkursy, nagrody, wódka

Najlepszą wódką ziemniaczaną 2025 roku wyprodukowała Silesia Distillery. O dokonaniach firmy opowiada jej współtwórca i […]

Wydarzenia
rynek

Wprowadzane w kolejnych polskich miastach nocne zakazy sprzedaży alkoholu, czy zakaz sprzedaży na stacjach paliw, […]

Przewijanie do góry
Spirits logotyp czarny

Dostęp zablokowany

Nie spełniasz wymogów dotyczących wieku użytkowników strony.
Spirits logotyp czarny

Czy ukończyłeś/aś 18 lat?

Treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych.