Marka Stock Prestige Vodka wystartowała z konkursem konsumenckim na Facebooku. Nagrodę główną stanowi wyjazd na Grand Prix do Abu Dhabi dla dwóch osób. Konkurs jest elementem tegorocznej aktywacji marki pod hasłem „Stock Prestige Abu Dhabi”.

Aby wziąć w nim udział należy:
1. Kupić dowolną butelkę Stock Prestige i zachować paragon
2. Wejść na Messengera Stock Prestige m.me/Stock Prestige
3. Rozpocząć konwersację z chatbotem i odpowiedzieć na pytanie „Z którą ze znanych osób chciałbyś obejrzeć finałowy wyścig w Abu Dhabi i dlaczego?”
Nagrodzone zostaną najciekawsze odpowiedzi. Co tydzień do wygrania 150 butelek limitowanej edycji Stock Prestige, natomiast na zwycięzcę nagrody głównej czeka 2-osobowy wyjazd na finałowe Grand Prix w Abu Dhabi.
Jednak to nie jedyna szansa na wygranie atrakcyjnych nagród! Oprócz konkursu, marka Stock Prestige Vodka zaprosiła influencerów do uczestnictwa w „Wyścigu o prestiż”. Wzięli w nim udział: Aldona Marciniak – dziennikarka Przeglądu Sportowego i stacji Eleven Sports, Cezary Gutowski – dziennikarz motoryzacyjny również związany z Przeglądem Sportowym i pasjonat Formuły 1 oraz Anna Nowak – trendsetterka, blogerka lifestylowa i instagramerka.
Na Facebooku marki pojawił się już teaser zapowiadający serię filmów relacjonujących poczynania Teamu w Monako: https://www.facebook.com/StockPrestige/videos/542082106334630/.
Przez najbliższe 3 miesiące konsumenci będą mogli razem z uczestnikami doświadczać świata luksusu i przeżywać wyścigowe emocje. Pod koniec każdego odcinka pojawi się pytanie do widzów, a najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone butelkami Stock Prestige Vodka oraz koszulkami wyścigowymi. Konkurs w całości odbywa się na Messengerze marki.
Za strategię marki Stock Prestige Vodka oraz komunikację na Facebooku odpowiada agencja Fastline Advertising, natomiast za obsługę PR – agencja Publicis Consultants.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail