W sprzedaży pojawiła się limitowana edycja Żubrówki Bison Grass w specjalnie zaprojektowanych mini ubrankach na butelki. Żubranka z kolekcji jesień/zima 2017 dostępne są w dwóch wersjach.


Słynne Żubranko po raz pierwszy trafiło do sprzedaży w listopadzie 2007 roku. Projekt od razu stał się hitem sprzedaży, spotykając się pozytywnym oddźwiękiem konsumentów. Rok później do współpracy została zaproszona znana projektantka mody, Viola Śpiechowicz, która zaprezentowała aż pięć wersji Żubranka. Tegoroczna edycja miniubrania dla Żubrówki Bison Grass to powrót tego projektu na rynek po kilkuletniej przerwie. Nowe Żubranka bezpośrednio nawiązują do rytualnego drinka marki, czyli Żubrówki Bison Grass z jabłkowym, lekko musującym cydrem. Żubranko w edycji 2017 to dwa zupełnie nowe projekty – męska sportowa kurtka bomberka oraz drapieżna i jednocześnie kobieca ramoneska z futerkiem.
Dwa nowe warianty Żubranka zostały wprowadzone z początkiem grudnia do wybranych sieci sklepów handlu nowoczesnego oraz specjalistycznych sklepów z alkoholami. Dodatkowo, Żubranka są nieprzerwanie dostępne w kanale duty free.

Komentarze

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail