Salon ICON Wine & Whisky Selection (ul. Głębocka 5/u3) zaprasza 22 października o godz. 19.00 na spotkanie edukacyjne Akademia Whisky ICON Level 1 – wprowadzenie do świata whisky.

Co obejmują nasze warsztaty Akademia Whisky ICON Level 1 ?
Na warsztatach whisky Level 1 dzieje się naprawdę wiele ! Program zbudowany jest tak, aby zaskakiwać osoby mające już pewne doświadczenie w tematyce whisky oraz wprowadzać w nią tych, którzy swoją przygodę dopiero zaczynają. Poniżej w skrócie przedstawiamy główne punkty Level 1:
• wyjaśniamy — co to jest whisky i jakie są jej główne kategorie;
• jak pić i degustować whisky;
• mity dotyczące whisky;
• proces dojrzewania w beczkach dębowych;
• degustacja 6 whisky z różnych kategorii (single malt i inne);
• jednorazowy rabat w wysokości 50 zł na zakup dowolnej marki whisky prezentowanej podczas warsztatów;
• czas trwania warsztatów: 2-2,5 h.

Jakie whisky degustujemy podczas Akademii Whisky ICON Level 1 ?
Często spotykamy się z tym pytaniem i wcale nas to nie dziwi 🙂 Jednak jeśli podalibyśmy spis whisky, to odebralibyśmy uczestnikom dużą frajdę z warsztatów.

Dlaczego ?
Ponieważ nasza forma prowadzenia warsztatów jest bardzo ciekawa i polega na degustowaniu whisky w ciemno, bez podawania nazw przed ich spróbowaniem. Dotychczasowi uczestnicy wyjątkowo chwalą sobie taką formułę, ponieważ pozwala skupiać się na tym co istotne, czyli na smaku i charakterze whisky.
Zapewniamy, że dobieramy whisky wyjątkowo skrupulatnie, tak aby najlepiej oddawały charakter omawianego stylu czy kategorii, a jednocześnie gwarantujemy, że są to butelki wysokiej klasy.

Kontakt: info@iconselection.pl, tel. 790802000.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail