Absolut zainicjował aktywację konkursową, mającą na celu zaangażowanie fanów marki. Zadanie polega na wskazaniu najważniejszych muzycznych utworów, bez których nie może zacząć się żadna impreza – także ta, która w obecnej sytuacji na świecie, odbywa się online. A wszystko w zgodzie z ideą kampanii – tak, jak nie da się wyglądać zbyt stylowo i bawić zbyt spontanicznie, tak też nie da się rozkręcić dobrej i bezpiecznej zabawy bez właściwej muzyki. Na zwycięzców konkursu na fanpage marki czeka 400 butelek limitowanej edycji Absolut Movement, która nie jest dostępna w sprzedaży w Polsce.

– Kampanii powstała w duchu szwedzkiego określenie „Onödigt Bra”, oznaczającego chęć wyciśnięcia z życia jak najwięcej. W ramach akcji powstały również materiały podkreślające szwedzkość produktu.
Kolejna odsłona platformy komunikacyjnej ma pokazać, że życie jest zbyt krótkie na przeciętność. Celem kampanii jest podkreślenie, że na każdym etapie najważniejsza jest bezkompromisowość i dbałość o jakość. Absolut tworzy wspaniałą wódkę, która z małego miasteczka w Szwecji, Åhus trafia na stół każdego, kto docenia to, co najlepsze – mówi Agnieszka Michalska, senior brand manager marki Absolut.
Za koncepcję kreatywną, strategię, współpracę z influencerami oraz działania w mediach społecznościowych odpowiada agencja VMLY&R.

Komentarze

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail