Stock Polska prezentuje nową edycję limitowaną swojego flagowego produktu – Stock Prestige Vodka Gold. Tegoroczna odsłona butelki zachwyca złotym, luksusowym designem oraz stanowi uhonorowanie sukcesów, które marka odniosła w 2020 roku.

Edycje limitowane butelki Stock Prestige to już tradycja, a każda odsłona opakowania ma wartość kolekcjonerską. Tegoroczna edycja dostępna jest w dwóch odsłonach – wariant 0,7 l w imitującym złoto sleeve, zaś butelka 0,5 l została ozdobiona minimalistycznym, złotym detalem – paskiem na wysokości logotypu.
W ostatnim czasie marka Stock Prestige zdobyła cztery medale na najważniejszych dla branży alkoholowej wydarzeniach. Złoto przyznane przez Instytut Jakości Monde Selection za jakość, smak i kunszt produkcji. W swojej kategorii, wśród 300 innych, zgłoszonych alkoholi, Stock Prestige Vodka dostała jedne z najwyższych not. Złoto w International Spirits Challenge, jednym z najbardziej wiarygodnych i wpływowych wydarzeń dla branży alkoholowej, w którym udział wzięło ponad 1700 produktów. Srebro oraz certyfikat potwierdzający najwyższe standardy produkcji na San Francisco World Spirits Competition. Brąz przyznany przez International Wine and Spirit Competition, w którym rywalizujące ze sobą alkohole są oceniane przez 250 specjalistów z całego świata, a wyróżnione są tylko produkty najlepsze w swojej kategorii.
Limitowany design opakowania to dopiero początek tegorocznej złotej celebracji sukcesów Stock Prestige. W ostatni dzień sierpnia rozpocznie się konkurs konsumencki, w którym do wygrania będą: butelki limitowanej edycji Stock Prestige Vodka Gold, bony jubilerskie do sklepu Apart oraz iPhone 11 Pro Gold. Szczegóły konkursu już wkrótce na profilu marki Stock Prestige na Facebooku: facebook.com/StockPrestige.
Limitowana edycja Stock Prestige Vodka Gold jest już dostępna w sklepach. Za działania PR odpowiada agencja Publicis Consultants. Sprzedaż będzie dodatkowo wspierana publikacjami w prasie handlowej, materiałami POS oraz specjalnymi ekspozycjami w punktach sprzedaży.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail