Dom Whisky zaprasza 18 września o godz. 18.00 do udziału w degustacji whisky The Glenlivet. Do spróbowania będą: The Glenlivet Spectra trójkąt pierwszy, The Glenlivet Spectra trójkąt drugi, The Glenlivet Spectra trójkąt trzeci, The Glenlivet 15 years old, The Glenlivet 18 years old i The Glenlivet 21 years old. Spotkanie prowadzą Alan Winchester i Ken Lindsay. Degustacja odbywać się będzie online poprzez komunikator internetowy Teams. Koszt degustacji 425 zł/osoba, a w cenie butelka The Glenlivet Spectra + 6 sampli degustacyjnych wymienionych powyżej o poj. 20 ml + kieliszek degustacyjny Dom Whisky.

Alan Winchester
Jest Master Distillerem od ponad 30 lat, dołączył do The Glenlivet Distillers w 1979 roku. W 2009r został nominowany na Master Distillera marki The Glenlivet, i od tej pory jest gwarantem jakości marki. Alan to pasjonat, zawodu uczył się stopniowo. Zanim otrzymał tytuł Mistrza destylacji, pracował w słodowni, zacierni i przy procesie destylacji. Teraz jako mistrz destylacji wnosi entuzjazm, pasję i zaangażowanie na każdym etapie. Ma to swoje odzwierciedlenie w tworzonych przez niego whisky The Glenlivet np. Code, Spectra, nie wspominając o unikalnej kolekcji The Winchester.

Ken Lindsay
Globalny Ambasador Chivas Brothers, z branżą szkockiej whisky związany jest od ponad 30 lat. W jej tajniki wprowadzał konsumentów, media, koneserów w ponad 75 krajach na całym świecie. Opisuje siebie jako „z natury towarzyski” z pasją do wszystkiego, co szkockie, podróże, języki i kulturę, więc jego rola jako międzynarodowego ambasadora marki dla marek szkockiej whisky Chivas Brothers jest dla niego idealna.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail