Fort Whisky Shop & Bar rusza z degustacjami online w ciemno. Uczestnicy spotkań nie będą znali próbowanych whisky do momentu ich ogłoszenia pod koniec każdej degustacji. To szansa na zdobywanie doświadczenia – pijąc whisky, gdy nie sugerujemy się marką i własnymi uprzedzeniami. Uczestnicy wspólnie będą starali się określić profile whisky i stworzyć ich notki smakowe. Na koniec wybiorą najlepszą whisky i poznają degustowane trunki.

Organizatorom zależy na zapewnieniu komfortowych warunków degustacji, umożliwiających rozmowę i wymianę opinii między uczestnikami. Degustacje poprowadzone zostaną zdalnie, za pomocą wideokonferencji, poprzez platformę Zoom. Aby móc uczestniczyć w wydarzeniach niezbędny jest komputer, tablet lub telefon połączony z internetem. Liczba miejsc ograniczona.
Więcej o poszczególnych spotkaniach:
Degustacja I 8 kwietnia: Różne oblicza whisky blended
https://www.facebook.com/events/527474431293367/
Degustacja II 15 kwietnia: Whisky single malt NAS
https://www.facebook.com/events/146334373459419/
Degustacja III 22 kwietnia: Moc jest z nami
https://www.facebook.com/events/574743466726798/
Udział w degustacji opłacić można poprzez szybkie płatności Dotpay zamieszczone jako linki w wydarzeniach. Ceny uwzględniają dostawę porcji degustacyjnych whisky. Po opłaceniu udziału organizator skontaktuje się drogą mailową, aby zorganizować przekazanie whisky do degustacji. Decydując się na udział w dwóch degustacjach obowiązuje rabat 20 zł, przy trzech degustacjach rabat 40 zł. Aby skorzystać z promocji wymagany jest uprzedni kontakt z organizatorem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail