Zapraszamy 30 września o godz. 19.30 na spotkanie w cyklu Mocny Poniedziałek ze Smarduch Family Distillery. Naszym gościem będzie master distiller Stanisław Smarduch, który opowie o nowej destylarni w Grodkowie, o produkcji, surowcach i recepturach.
Do spróbowania będą:
Nalewka Zimowa 33%
Nalewka Duch Kniei Starzony w Beczce 33%
Okowita Śliwkowa 45%
Okowita Jabłkowa 45%
Okowita Jabłkowa Starzona w Beczkach 45%
Okowita z Gruszek Williams 41%
Degustacja odbędzie się stacjonarnie dla klubowiczów Spirits Tasting Club oraz online dla wszystkich chętnych przez platformę Zoom. Koszt uczestnictwa obejmuje 6 próbek po 20 ml – 80 zł + 20 zł wysyłka dla uczestników online z możliwością obejrzenia materiału wideo w późniejszym terminie.
Degustacje, Degustujemy
degustacje, nalewka, okowita
Nowości Smarduch Family Distillery
Zapraszamy 30 września o godz. 19.30 na spotkanie w cyklu Mocny Poniedziałek ze Smarduch Family Distillery. Naszym gościem będzie master distiller Stanisław Smarduch, który opowie o nowej destylarni w Grodkowie,
Powiązane artykuły
Degustacje
degustacje
Już 9 stycznia spotykamy się w klubie Kultura Wysoka na Festiwalu Warsaw Spirits Competition. Ponad […]
Degustacje
degustacje, single malt, whisky szkocka
20 listopada Dom Whisky zorganizował degustację whisky zatytułowaną Ardbeg Anthology 15 YO… i inne Przedwieczne […]
Degustacje
degustacje, likier, wódka
Dużo się pisało o marce Monkey VooDoo, która wywołała prawdziwą polityczną burzę w październiku 2024 […]
Degustacje, TV
wódka
Degustacje, Degustujemy
degustacje
Podczas Festiwalu Warsaw Spirits Competition będzie można wziąć udział w limitowanej degustacji jednej z Beczek […]
Degustacje
degustacje, koniak, likier
8 grudnia odbyło się spotkanie w cyklu Mocny Poniedziałek i degustację koniaków Meukow. Historia marki […]
Degustacje
degustacje, rum
19 grudnia Dom Whisky organizuje online spotkanie edukacyjne poświęcone marce Don Papa, prowadzone przez brand ambasadora Marcina Szymę.
Degustacje
degustacje, whisky
18 grudnia Dom Whisky zaprasza o godz. 18.00 na degustację „Torfowa whisky – niejedno ma […]