Degustacje, Spirits
degustacje, single malt, whisky szkocka

Oficjalna premiera Wolfburna

Oficjalna premiera Wolfburna

Udostępnij:

4 czerwca w miejscowości Debrzno (Restauracja Angelika, ul. Jeziorna 14) nad samym jeziorem, w pięknych okolicznościach przyrody, odbędzie się polska premiera whisky Wolfburn.


Wolfburn to najwyżej na północ położona destylarnia w Szkocji na stałym lądzie. Zbudowana w 2013 roku, doczekała się swojego pierwszego dziecka. Trzyletnia whisky została rozlana do butelek i już w kwietniu będziemy mogli się nią cieszyć. Jednak z racji napiętych terminów oficjalna premiera połączona z dobrym jedzeniem, dobrą zabawą i dobrą whisky odbędzie się 4 czerwca.
Koszt uczestnictwa 250zł /os.
Cena zawiera:
Nocleg w domkach letniskowych lub pokojach gościnnych ( do wyboru) ze śniadaniem. Jedzenie i picie w trakcie trwania imprezy (zakąski, dziczyzna, dania z grilla, piwo itd), darmowe dramy Wolfburna, pakiet powitalny a w nim: kieliszek z logo Wolfburn, smycz do kieliszka i okolicznościowe cygaro z logo Wolfburn. Don Lecho zaprezentuje pokaz zwijania cygar. Możliwością zakupu dobrych cygar… Będzie też stoisko bestwhiskymarket.com, a na nim jak zwykle wiele ciekawostek – dodatkowo płatnych.
Cena bez noclegu dla osób z okolic Debrzna – 200zł / os.
Organizatorzy dysponują ok. 50 miejscami noclegowymi, ale istnieje możliwość wynajęcia kwater prywatnych na terenie miasta w odległości ok. 300-500 m od miejsca imprezy. Istnieje możliwość przyjazdu w piątek. Wtedy należy doliczyć 40zł/os. za nocleg.
Organizatorzy proszą wszystkich uczestników o zabranie ze sobą co najmniej jednej butelki whisky, według własnego uznania . W ten sposób powstanie wspólny open bar, z którego każdy będzie mógł dowolnie skorzystać.
Dla zainteresowanych udziałem w imprezie kontakt mailowy lub telefoniczny (najpóźniej do 15 maja 2016), mail: info@bestwhiskymarket.com, tel. Daniel Orłowski: 515102232.

 

Powiązane artykuły

Wydarzenia
prawo, rynek

18 grudnia prezydent Karol Nawrocki zawetował dwie ustawy istotne dla branży alkoholowej – zwiększającą podwyżki […]

Degustacje, TV
wódka
Alkohole dnia
wódka

Wyprodukowana dla Polskie Supermarkety Sp. z o.o., czysta wódka zbożowa o mocy 38%. Aromat delikatny, […]

Alkohole dnia
single malt, whisky szkocka

Zabutelkowana w październiku 2025 roku z mocą 55%, whisky najpierw cztery lata spędziła w beczkach […]

Alkohole dnia
single malt, whisky szkocka

Zabutelkowana we wrześniu 2025, już 28. edycja Springbank 12YO CS. Leżakowana wyłącznie w beczkach po […]

Degustacje, Degustujemy
degustacje

Podczas Festiwalu Warsaw Spirits Competition będzie można wziąć udział w limitowanej degustacji jednej z Beczek […]

Lektury
recenzje, wino

Najnowsza książka Tomasza Prange-Barczyńskiego mówi o tym jak łączyć potrawy z winem i wina z […]

Wydarzenia
rynek

CEDC wprowadza nową linię Soplica Let’s Party – cztery owocowe warianty smakowe: Soplica Let’s Party Ananas & […]

Przewijanie do góry
Spirits logotyp czarny

Dostęp zablokowany

Nie spełniasz wymogów dotyczących wieku użytkowników strony.
Spirits logotyp czarny

Czy ukończyłeś/aś 18 lat?

Treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych.