Restauracja Akademia stawia na prostotę, domową polską kuchnię i najlepszy regionalny alkohol. W piątek, 17 marca ruszyła z nowym projektem, czyli Piątkową Akademią Wódki. Oferta skierowana jest dla 4-6 osób, składa się z przekąsek oraz wódki w niewygórowanej cenie.


Piątkowa Akademia Wódki jest smaczna i prosta. Swobodna i bez zadęcia. Stoły nakryte papierowym obrusem zastawione zostaną tatarem na wiejskim chlebie, pomidorami w śmietanie oraz nóżkami wieprzowymi. Na stole znajdzie się również kiełbasa z cebulą, jajka z domowym majonezem i pieczone przez restaurację mięsa. Niewątpliwym hitem okaże się możliwość zamówienia takiego zestawu z trzylitrową wódką Ostoya. Wszyscy, którzy dokonają rezerwacji na piątkową kolację, będą mieć możliwość wyboru: elegancka kolacja na białym obrusie lub Piątkowa Akademia Wódki, czyli prawdziwa, obfita, polska uczta.
Miejsce: Restauracja Akademia, Różana 2, Warszawa Rezerwacja tel. 22 828 99 11. Cena przekąsek i butelki wódki (0,5 litra) dla 4-6 osób: 299 złotych. Wódkę Ostoya można zamówić w pojemnościach – od 0,5 litra do 3 litrów. Więcej: www.restauracjaakademia.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail