Na mapie kulturalnej Warszawy powstało nowe eleganckie miejsce. Przy ul. Poznańskiej 37, w zabytkowej, zrewitalizowanej kamienicy z początku XX wieku, 29 listopada został otwarty Rum & Cigar House The Cuba Libre. W karcie mają ok. 130 rumów, do tego ok. 60 cygar i ok. 30 autorskich koktajli. Dwa poziomy, bar koktajlowy i cygarowy private lounge bar, fusion catering, przestrzeń do spotkań biznesowych i towarzyskich. Managerem baru jest Marcin Kruk, zwycięzca World Class Poland 2018.

Koncept Rum & Cigar House The Cuba Libre narodził się w 2012 roku na Słowacji. Obecnie działają cztery tego rodzaju miejsca, w: Bratysławie, Koszycach, Preszowie i teraz w Warszawie. Klub oferuje stałym gościom dwa rodzaje członkostwa: Silver membership oraz Gold membership, oba dają 20% zniżki na wszystkie rumy i cygara, członkowie klubu, poprzez regularnie wysyłany newsletter, jako pierwsi dowiadują się o nowościach i atrakcjach dotyczących ulubionego rumu i cygar. Klub daje też dostęp do private lounge bar i własne prywatne skrytki na ulubione butelki i cygara.
Uroczystości otwarcia The Cuba Libre w Warszawie towarzyszył pokaz zwijania cygar oraz degustacja rumów i cygar. Zaprezentowano rumy: Dictador 20YO, Dictador XO Perpetual, Plantation Barbados XO 20 Anniversario, Goslings Family Reserva oraz Rhum J.M VSOP.

Komentarze

Komentarze

  1. To się Słowacja rozwinęła, tylko ciekawe kogo na to stać? Na stronie żadnego lokalu nie znalazłem menu, a na polskiej stronie odsyła, że dostępność czegoś np. w Koszycach czy Preszowie:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail